Meie peotelgi rent pakub piisavalt ruumi laval esinejatele, muusikutele ja kuni 100 püstijalakülalisele või kuuele pikale lauale. Oma mahukuse tõttu on see peotelk ideaalne valik pulmade, ettevõtte ürituste ja muusikaürituste korraldamiseks.

Meie peotelk on suurepärane ka muusikaürituste jaoks, pakkudes ruumi laval esinejatele ja lisaks veel kuni 100 külalisele, kes soovivad nautida etendust telgi all.

Tugeva alumiiniumkonkstruktsiooniga veekindel peotelk kaitseb külalisi vihma, tuule, päikese ja lume eest. Peotelgi kõigile külgedele on võimalik paigaldada küljeseinad.

Paigaldamiseks kulub kahel inimesel umbes 60 minutit. Peotelki saame paigaldada murule, asfaltile ja tänavakividele.

Broneeri peotelk juba täna siit!
peotelgi rent
peotelgi rent

Peotelgi rentimise eelised

Suurenenud ruum ja paindlikkus

Peotelkide rentimine võimaldab korraldajatel luua täiendavat ruumi, mis on eriti kasulik, kui sündmuse toimumiskoht on piiratud ruumiga. Telgid pakuvad paindlikkust, võimaldades korraldajatel kohandada ruumi vastavalt oma vajadustele.

Kaitse ilmastiku eest

Eesti kliima võib olla ettearvamatu. Peotelgid pakuvad kaitset vihma, tuule ja päikese eest, tagades, et üritus toimub ilma takistusteta.

Esteetiline väärtus

Peotelgid lisavad sündmusele esteetilist väärtust, pakkudes erinevaid kujundus- ja kaunistusvõimalusi. Telgile on võimalik kinnitada näiteks valguskett ja erinevad dekoratsioonid.

Peotelgi paigaldamise parimad tavad

Valige sobiv asukoht

Telgi saame paigaldada nii murule, tänavakivile kui ka asfaltile. Asfaltile paigaldamiseks on vaja puurida pinnasesse augud, mille täidame hiljem asfaltiseguga. Asukoha planeerimisel tasuks vältida kohti, kus vesi koguneb.

 

Takistused telgi paigaldusel

Veenduge, et telgi paigaldamise asukohas ei oleks maa sees torusid, kaableid või muid konstruktsioone, mida vaiade paigaldamine võib lõhkuda. Arvestage ka elektriliinide, puude ja muude maapealsete takistustega.

Peotelgi ohutus

Telk tuleb korralikult kinnitada

Kasutame peotelgi kindlalt maapinnale kinnitamiseks terasest vaiasid. Tugeva tuule korral (20m/s ja enam) me telki ei paigalda, sest siis ei saa tagada külastajate ohutust.